Rüyada ya hayy demek

Sedat V.(30) - Antalya sordu : "Merhabalar, Yazdıklarınızı uzun bir süredir dikkatle inceledim. Geçen gün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ya hayy demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya hayy demek, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, hoşgörülü orta yaşlı adama, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, sakin bir hayatı olacağına, istenilen kuvvet sahibi olmaya, sağlıklı hayata, vefalı arkadaşa, maddi külfeti olan tanıdıktan uzaklaşılacağına, ferahlamaya, mutluluğa kavuşmaya, iyi yarınlara delalettir. Ayrıca sağlığın tehlike altında olduğuna, çözümü karmaşık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, huzuru yitirmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, muhtaç duruma düşmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra hayalini kurduğu ferahlığa, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu ticari kazanca, uğraşarak ümit ettiği beceriye, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu huzura yorulmaktadır.

"Rüyada ya hayy demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ya hayy demek
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hayy demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.