Rüyada ya hannan ya mennan demek

Kemal S.(44) - Manisa sordu : "rüyada ya hannan ya mennan demek açıklar mısınız? "

Rüyada ya hannan ya mennan demek, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, işte makama gelineceğine, getirili atılımlar yapacağına, mutlu olmaya, becerili bir kimseye, özlemi duyulan bir geleceğe, toplum yaşamında mutluluğa, salih evlada, sevince kavuşulacağına, maddi yükü bulunan kimseden kendini kurtarmaya, birikmiş servete yorulmaktadır. Aynı zamanda rahatı yitirmeye, cahil bir insana, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, rahatının bozulacağına yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu zorluklarla mücadele ederek gözlediği varlığa, sıkıntıyla ulaştığı hünere, cefa çektikten sonra hak ettiği toplu mala, ümitsizlikten sonra kavuştuğu refaha delalet eder.

"Rüyada ya hannan ya mennan demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ya hannan ya mennan demek
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hannan ya mennan demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.