Rüyada ya halim demek

Özgür B.(26) - Malatya sordu : "Üç dört gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ya halim demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ya halim demek, mutluluk dolu geleceğe, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, sevince, yüksek ticari kazançlara, hak edilmiş paraya, hayırlı işler yapacağına, kolay kazanılan kazanca, paranın bereketli olacağına, güvenli olmaya, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, ilişkisinin iyi olacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak kötülük görmeye, ticaret nedeniyle üzüntüye, üzülmeye, cahil bir akrabaya, düşmanlıktan emin olmaya işarettir. Bazı alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntı sonrasında düşlediği berekete, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği kazanca, cefa ile birlikte hak edilen daha sağlıklı bir hayata, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada ya halim demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada ya halim demek
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Ortalama bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya halim demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.