Rüyada ya hafız

Yalçın U.(44) - Aksaray sordu : "Evvelsi gün garip bir rüya gördüm. rüyada ya hafız açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ya hafız, yüksek kısmete, zenginliğe, huzurlu olmaya, özlemi duyulan bir eşe, karmaşadan uzak olacağına, manevi yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, alın teriyle elde edilen zenginliğe, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici havadise, hüner sahibi bir insana, varlıklı aile ferdine, iyi uğraşlara gireceğine işaret eder. Bazen de sıkıntıdan sıyrılamamaya, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, maddi zorluğa, kötü niyetli bir amire, sıhhatin bozulacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı beceriye, umudunu yitirdikten sonra düşlediği temiz rızka, meşakkatle beklediği haysiyete, zahmet çekerek gözlediği saygınlığa işarettir.

"Rüyada ya hafız" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ya hafız
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya hafız" yazısı izinsiz kopyalanamaz.