Rüyada ya habir

Nazende Ü.(42) - İstanbul sordu : "Yorumlarınızı bir süredir gün aşırı inceledim. rüyada ya habir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya habir, iyi şansa, şöhrete ulaşılacağına, emniyetli kalmaya, mutluluğa ermeye, ferahlığa, hayırlı uğraşlara, önemli kuvvete, zahmetsiz elde edilen mülke, taleplerin yerine geleceğine, manevi yükü bulunan arkadaştan kendini kurtarmaya, mal varlığına gelecek artışa delalettir. Olumsuz anlamda zora düşmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, fena niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, rahatının bozulacağına, hoşnutsuz bir hale gelmeye işarettir. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu sıkıntı çekerek ümit ettiği nimete, cefa çektikten sonra istediği mülke, mağlubiyetten sonra hak edilen rahatlığa, kaybettikten sonra hak edilen varlığa işaret eder.

"Rüyada ya habir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri konusunda bilinmeyenler

rüyada ya habir
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Tahminen bir insanın yaşamının tahmini 3te 1ini, diğer bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya habir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.