Rüyada ya fettah

Erdal I.(44) - Amerika sordu : "rüyada ya fettah açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ya fettah, yetenekli bir kişiye, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, güzel uğraşlara gireceğine, arkadaşlarıyla eğlenmeye, kısa sürede alınacak müjdeli habere, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, zahmetsiz kazanılan ziynete, işyerinde terfiye, özlemi duyulan bir birlikteliğe, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye işarettir. Bazen de fena niyetli bir kimse eliyle fenalık görmeye, kıymet düşmesine, korkuya olmasına, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, fukaralığa yorulur. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu başarıya, hatalarının ardından özlediği şana, hatalarının ardından özlediği kazanca, uğraş vererek özlediği berekete yorulmaktadır.

"Rüyada ya fettah" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada ya fettah
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya fettah" yazısı izinsiz kopyalanamaz.