Rüyada ya fettah okumak

Duha S.(45) - Bolu sordu : "Selamlar, İki gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada ya fettah okumak açıklar mısınız? "

Rüyada ya fettah okumak, problemlerden arınmış olacağına, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, zahmetsiz kazanılan altına, görgülü genç kadına, varlıklı insana, mutluluğa, sevince erişileceğine, şöhrete sahip olunacağına, düşkünlükten sıyrılmaya, vefalı dosta, bereketli zamanlara delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlığını göstermeyen düşmana, sıhhatin kötüleşeceğine, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, zulüm görülmesine, parasal zarara işaret eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak kavuştuğu daha iyi kazanca, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu toplu paraya, kaybettikten sonra hayalini kurduğu beceriye, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu zafere delalettir.

"Rüyada ya fettah okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada ya fettah okumak
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Ortalama bir insanın yaşamının tahminen üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya fettah okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.