Rüyada ya fettah ismini görmek

Mevlüt Ö.(42) - Zonguldak sordu : "Merhabalar. rüyadanegörmeki uzun zamandır severek takip ediyorum. Bugün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ya fettah ismini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya fettah ismini görmek, gönül ilişkilerinde mutluluğa, emniyette kalmaya, finansal külfeti olan kişiden uzak durulacağına, iyi bir eşe, kazanılan paraya, mutluluk dolu yarınlara, hayırlı işler ile meşgul olacağına, merhametli arkadaşa, sevenleriyle muhabbete, fakirlikten feraha çıkmaya, zengin tanıdığa delalettir. Başka görüşlere göre de saklanansırların ortaya döküleceğine, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine, zora düşmeye, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu sıkıntıya düşerek gözlediği az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği servete, zamanla hak edilen feraha, cefa ile birlikte hak edilen rahatlığa delalettir.

"Rüyada ya fettah ismini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ya fettah ismini görmek
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya fettah ismini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.