Rüyada ya cebbar demek

Gökalp A.(46) - Azerbaycan sordu : "rüyada ya cebbar demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya cebbar demek, önemli güce, güzel uğraşlara gireceğine, kazanca gelecek berekete, beceri sahibi bir kişiye, kısa zamanda alınacak hayırlı habere, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince ermeye, işyerinde terfiye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntılı hayata, sağlığın bozulacağına, ticaret alanında sıkıntıya, fena niyetli kimse eliyle zarar görmeye, korkuya gerçekleşmesine işarettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra gözlediği toplu paraya, uğraş vererek ulaştığı temiz rızka, meşakkatle birlikte umduğu iyi bir geleceğe, çektiği zorlukların sonunda gözlediği toplu kazanca işarettir.

"Rüyada ya cebbar demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada ya cebbar demek
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya cebbar demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.