Rüyada ya aziz

Sahir P.(21) - Ankara sordu : "Selam; Web sitenizi bir süredir yakından okudum. rüyada ya aziz açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya aziz, sevince, ikili ilişkilerde başarıya, eşiyle birlikte eğlenmeye, bol kazanca, planların yerine geleceğine, iyi bir birlikteliğe, şöhrete kavuşulacağına, cömert yabancıya, düşkünlükten feraha çıkmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, rızkın verimli olmasına yorulur. Olumsuz anlamda kıymet düşmesine, rahatı kaybetmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, sıhhatin yitirileceğine, sıkıntıya düşmeye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu şöhrete , zorlukla birlikte hak edilen az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği hünere, sıkıntı sonrasında ümit ettiği temiz rızka yorulur.

"Rüyada ya aziz" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ya aziz
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada ya aziz" yazısı izinsiz kopyalanamaz.