Rüyada ya Allah zikri

İyad R.(45) - Kocaeli sordu : "rüyada ya Allah zikri açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ya Allah zikri, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi haber duymaya, külfetsiz elde edilen mala, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, güzel gelire, mutlu günlere, istenilen güç sahibi olmaya, sağlığa, sevineceğine, kendisini sevenlerle muhabbete, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, kazanca gelecek fazlalığa yorulmaktadır. Olumsuz anlamda zora düşmeye, kötülük görmeye, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, yalancı bir tanıdığa işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla hasret duyduğu toplu kazanca, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu zafere, zorlukları aşarak hak ettiği kazanca delalettir.

"Rüyada ya Allah zikri" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ya Allah zikri
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya Allah zikri" yazısı izinsiz kopyalanamaz.