Rüyada ya Allah ya Muhammed demek

Gökhan Ş.(47) - Balıkesir sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde var fakat rüyada ya Allah ya Muhammed demek açıklar mısınız? "

Rüyada ya Allah ya Muhammed demek, yetenek sahibi bir kimseye, üne kavuşulacağına, faydalı uğraşlara, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, bol talihe, merhametli eşe, feraha kavuşmaya, kolay elde edilen kazanca, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, kazanılan mala, sakin bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Bazen de ticari zarara, fenalığını göstermeyen yöneticiye, dara düşmeye, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, fukaralığa yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu galibiyete, zorlukla birlikte hak ettiği yüksek mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen nimete, zorlukla birlikte düşlediği başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada ya Allah ya Muhammed demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ya Allah ya Muhammed demek
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bazen açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ya Allah ya Muhammed demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.