Rüyada y

Dilek S.(29) - Siirt sordu : "Fikrimce hazırlanmış en büyük rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. rüyada y açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada y, sevenleriyle birlikte gülmeye, ilişkisinin yolunda olduğuna, düşkünlükten uzak durmaya, sosyal yaşamda başarıya, sözüne bağlı durulacağına, görgülü yaşlı kişiye, verimli işler yapacağına, yüksek ticari kazançlara, iyi bir eşe, hak edilen güce ulaşmaya, varlıklı aile ferdine işaret eder. Ayrıca fenalığını saklayan kişiye, korkuya başına gelmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, saklanansırların ortaya dökülmesine, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine işarettir. Farklı düşünen alimler şöyle derler ki: Görülen rüya uğraş vererek gözlediği varlığa, uğraşarak kavuştuğu zenginliğe, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu feraha, uzun süren çabaların sonunda düşlediği refaha delalettir.

"Rüyada y" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada y
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada y" yazısı izinsiz kopyalanamaz.