Rüyada y harfi

Arsal İ.(35) - Sakarya sordu : "rüyada y harfi açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada y harfi, beklentilerin yerine geleceğine, yakın zamanda alınacak mutlu edici haber duymaya, duygusal külfeti olan birinden kendini kurtarmaya, beceri sahibi bir kimseye, hayırlı uğraşlar yapacağına, servete, duygusal hayatın iyi gittiğine, hoşgörülü orta yaşlı kadına, paraya gelecek artışa, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, faydalı uğraşlara delalet eder. Olumsuz anlamda mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, parasızlığa, korktuğundan emin olmaya, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, ticaret alanında sorunlara işarettir. Bazı durumlar için de rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek gözlediği refaha, uzun süren çabaların sonunda istediği galibiyete, umudunu yitirdikten sonra umduğu ferahlığa, zamanla elde ettiği zafere işarettir.

"Rüyada y harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada y harfi
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada y harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.