Rüyada vahşi hayvan

Dursun T.(44) - Bursa sordu : "rüyada vahşi hayvan açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi hayvan, imrenilen güce ulaşmaya, finansal külfeti bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, sağlıklı bir ömre, gönül ilişkilerinde feraha, külfetsiz elde edilen mülke, kendisini sevenlerle yaşamaya, kısa zamanda alınacak mutlu edici değişimlere, güzel işler yapacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, yeminin yerine getirileceğine, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine delalet eder. Bazen de kötü niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, korkuya gerçekleşmesine, yoksulluğa, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, rahatı kaybetmeye işarettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zahmetle birlikte özlediği daha çok kazanca, zahmetle birlikte ümit ettiği paraya, cefa çektikten sonra kavuştuğu yüksek mertebeye, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı itibara işarettir.

"Rüyada vahşi hayvan" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları konusunda merak ettikleriniz

rüyada vahşi hayvan
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Tahminen bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi hayvan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.