Rüyada vahşi hayvan eti yemek

Yelken P.(44) - Bursa sordu : "rüyada vahşi hayvan eti yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi hayvan eti yemek, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi bir başarıya, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, verdiği sözüne bağlı olacağına, finansal külfeti bulunan yabancıdan uzaklaşılacağına, becerikli bir kimseye, sağlığını kazanmaya, anlayışlı genç insana, emniyette yaşamaya, hatrı sayılır güç sahibi olmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de korkulanın başına gelmesine, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, maddi probleme, fenalığını gizleyen insana işarettir. Bir takım rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek kazandığı mutluluğa, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu zenginliğe, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu zenginliğe, sıkıntılarının sonunda özlediği ferahlığa işaret eder.

"Rüyada vahşi hayvan eti yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada vahşi hayvan eti yemek
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi hayvan eti yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.