Rüyada vahşi hayvan beslemek

Bayram E.(36) - Azerbaycan sordu : "Rüya tabirlerinizi birkaç yıldır severek takip ediyorum. rüyada vahşi hayvan beslemek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada vahşi hayvan beslemek, getirili uğraşlara gireceğine, emniyetli hissetmeye, yetenekli bir kimseye, arkadaşlarıyla yaşamaya, verdiği sözünü yerine getirmeye, problemlerden arınmış yaşayacağına, işte mevkiye geleceğine, huzura, yakında alınacak iyi havadise, paranın verimli olacağına, varlıklı aile ferdine yorulmaktadır. Kimi zaman da iş sebebiyle üzüntüye, hilekar bir insana, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, ticaret alanında problemlere, sağlığın bozulacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa ile birlikte istediği haysiyete, zahmet çekerek hak edilen yüksek mertebeye, çektiği zorlukların sonunda kazandığı rahata, uğraşlarının sonunda hak edilen ferahlığa yorulur.

"Rüyada vahşi hayvan beslemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada vahşi hayvan beslemek
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi hayvan beslemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.