Rüyada vahşi görmek

Yasemin Ü.(24) - Konya sordu : "Web sitenizi bir kaç aydır ilgiyle okuyorum. rüyada vahşi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada vahşi görmek, mal varlığına gelecek fazlalığa, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici değişimlere, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, gönül ilişkilerinde başarıya, sevince kavuşulacağına, huzur bulmaya, becerikli bir kimseye, merhametli eşe, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluk dolu yarınlara, güler yüzlü orta yaşlı kimseye yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak kötü niyetli bir insan eliyle zarar görmeye, huzuru yitirmeye, düşmanlığını gizleyen yöneticiye, üzülmeye, zora düşmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu rüya zahmetle birlikte hayalini kurduğu ferahlığa, zorlukların sonrasında kazandığı rahatlığa, yenilgiden sonra kavuştuğu mülke, verdiği uğraşların sonunda hak edilen mevkiye işarettir.

"Rüyada vahşi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile alakalı merak edilenler

rüyada vahşi görmek
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.