Rüyada vahşi eşek görmek

Ahmet Ç.(47) - İstanbul sordu : "Aradığım nerdeyse tüm yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada vahşi eşek görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi eşek görmek, üne kavuşulacağına, akrabalarla gülmeye, yüksek gelire, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, işyerinde terfiye, bonkör insana, emniyette yaşamaya, getirili işler içinde bulunacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, faydalı uğraşlara, hünerli bir kimseye delalet eder. Aynı zamanda düşmanlığını gizleyen akrabaya, kıymet kaybetmeye, kötülük görmeye, korkulanın olmasına, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu uğraşlarının sonunda kavuştuğu onura, cefa çektikten sonra düşlediği temiz kazanca, zamanla umduğu berekete, umudunu kestikten sonra düşlediği nimete işarettir.

"Rüyada vahşi eşek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada vahşi eşek görmek
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi eşek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.