Rüyada vahşi bir köpek görmek

Cemanur U.(34) - Zonguldak sordu : "Hayırlı akşamlar. Dün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada vahşi bir köpek görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi bir köpek görmek, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi haber almaya, aşk hayatında mutluluğa, hayallerin yerine geleceğine, eli açık kimseye, sözüne bağlı olacağına, uzun ömre, mülke gelecek artışa, birikmiş mala, sevineceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya işarettir. Kimi zaman da ticaret alanında başarısızlığa, iş kaynaklı üzüntüye, kötü huylu düşman eliyle zarar görmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, zora düşmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu şöhrete , uğraşarak elde ettiği mülke, ümitsizlikten sonra ulaştığı güce, meşakkatle birlikte hak ettiği itibara yorulur.

"Rüyada vahşi bir köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada vahşi bir köpek görmek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların isimlerini bildirir.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi bir köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.