Rüyada vahşi bir hayvan görmek

Rümeysa O.(21) - Bursa sordu : "Tabirlerinizi bir süredir ilgiyle inceliyorum. rüyada vahşi bir hayvan görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada vahşi bir hayvan görmek, sözlerin tutulacağına, iyi bir başarıya, dostlarla birlikte gülmeye, tez zamanda duyulacak mutlu edici değişimlere, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, becerili bir kişiye, sağlıklı hayata, toplum yaşamında feraha, zahmetsiz elde edilen rızka, taleplerin gerçekleşeceğine, kazancın bereketli olacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak kedere düşmeye, parasızlığa, üzücü bir durumla yüzleşileceğine, sıhhatin kötüleşeceğine, ticaret sebebiyle huzursuzluğa işarettir. Kimi rüya yorumcuları dediler ki: Bu sıkıntılarının sonunda gözlediği daha çok kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu zafere, uğraşlarının sonunda kavuştuğu servete, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen galibiyete işaret eder.

"Rüyada vahşi bir hayvan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada vahşi bir hayvan görmek
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi bir hayvan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.