Rüyada vahşi balıklar

Melek H.(31) - Gümüşhane sordu : "Yazdıklarınızı epeydir dikkatle takip ediyorum. Birkaç gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada vahşi balıklar açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada vahşi balıklar, arkadaşlarıyla sohbete, işyerinde terfiye, huzur bulmaya, hoşsohbet yaşlı adama, özlemi duyulan bir ilişkiye, ulaşılan güce, devlette mevkiye çıkacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli değişimlere, kazancın verimli olmasına, kolay kazanılan mala, sakin olacağına işarettir. Bir diğer yoruma göre de fenalık görülmesine, sırların açığa dökülmesine, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, fenalığını göstermeyen kişiye, huzurunun bozulacağına yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntı sonrasında ulaştığı itibara, zamanla elde ettiği yüksek mertebeye, cefa ile birlikte hayalini kurduğu toplu kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu hünere yorulmaktadır.

"Rüyada vahşi balıklar" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu konusunda bilinmeyenler

rüyada vahşi balıklar
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi balıklar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.