Rüyada vahşi balık görmek

Peren Ç.(28) - İstanbul sordu : "rüyada vahşi balık görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi balık görmek, kazancın hayırlı olacağına, mutluluğa, problemlerden arınmış olacağına, emniyetli hissetmeye, planların gerçekleşeceğine, dostluklarında muvaffakiyete, işyerinde terfiye, getirili yatırım içinde bulunacağına, sağlığını kazanmaya, yüksek kısmete, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye delalet eder. Kimi zaman da kaprisli bir akrabaya, kederden kurtulamamaya, iyi hali yitirmeye, karışık bir durumla karşılaşılacağına, kötülükten emin olunacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek özlediği beceriye, sıkıntılarının sonunda elde ettiği galibiyete, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği yüksek mertebeye, zorlukla birlikte gözlediği şana delalet eder.

"Rüyada vahşi balık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada vahşi balık görmek
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi balık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.