Rüyada vahşi atlar görmek

Cemil P.(20) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar sitenizde yer buluyor ancak rüyada vahşi atlar görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi atlar görmek, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, paraya gelecek artışa, aydınlık yarınlara, planların hayata geçeceğine, sıcakkanlı yaşlı yabancıya, getirili işlere, iyi sağlığını muhafaza etmeye, aşk hayatında tatmine, huzurlu olmaya, istenilen güce ermeye, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye işaret eder. Kimi zaman da sıkıntılı hayata, kötülük görülmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, kötü niyetli akraba tarafından zarar görmeye, hilekar bir yabancıya işarettir. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu toplu mala, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu temiz kazanca, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı beceriye, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği müjdeye delalet eder.

"Rüyada vahşi atlar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada vahşi atlar görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi atlar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.