Rüyada vahşi at

Bensıon Ç.(48) - Şırnak sordu : "ruyadanegormeki kısa bir süredir sıklıkla inceliyorum. rüyada vahşi at açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vahşi at, mutluluğa ermeye, vefalı çocuğa, finansal külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, ilişkisinin iyi olacağına, alın teriyle kazanılan servete, yakın zamanda alınacak mutlu edici değişimlere, sağlıklı hayata, cömert kimseye, emniyetli olmaya, kazançlı yarınlara, sevince kavuşmaya delalettir. Kimi zaman da saklanansırların açığa çıkacağına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, sağlığın kötüleşeceğine, parasal sıkıntıya, yoksulluğa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da yorumcular dediler ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği rahatlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği paraya, sıkıntılarının sonunda kazandığı feraha, başarısızlıktan sonra beklediği rahatlığa yorulmaktadır.

"Rüyada vahşi at" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilmedikleriniz

rüyada vahşi at
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle yorumdan kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Bazen net olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi at" yazısı izinsiz kopyalanamaz.