Rüyada vahşi at görmek

Ömer B.(22) - Azerbaycan sordu : "Web sitenizi bir kaç yıldır düzenli olarak okuyorum. Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar sitenizde bulunuyor ama rüyada vahşi at görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada vahşi at görmek, varlıklı kimseye, güler yüzlü genç kimseye, dingin yaşayacağına, iyi bir başarıya, planların gerçekleşeceğine, bol kazanca, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, rızkın hayırlı olacağına, devlette mertebeye ulaşacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, alın teriyle kazanılan servete işaret eder. Nadiren de üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, huzuru yitirmeye, ticari sıkıntıya, sıkıntılı yaşama, zorluğa düşmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya uğraşarak istediği şöhrete , zorlanarak hasret duyduğu iyiliğe, zahmetle birlikte özlediği hünere, zorlukları aşarak kazandığı sevince işarettir.

"Rüyada vahşi at görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada vahşi at görmek
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi at görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.