Rüyada vahşi aslan görmek

Bılge U.(25) - Antalya sordu : "Merhabalar. Fikrimce rakipleri arasında en kullanışlı rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. rüyada vahşi aslan görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada vahşi aslan görmek, hayallerin gerçekleşeceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, güzel uğraşlara, özlemi duyulan bir başarıya, güvenli kalmaya, finansal külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, sözlerin yerine getirileceğine, güler yüzlü genç akrabaya, paranın kazançlı olmasına, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, şana sahip olunacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de üzüntü duymaya, sıkıntılı yaşantıya, sevimsiz bir hale gelmeye, hilekar yabancıya, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu umudunu kestikten sonra gözlediği nimete, zamanla düşlediği toplu mala, ümitsizlikten sonra gözlediği ticari kazanca, zamanla özlediği ferahlığa delalettir.

"Rüyada vahşi aslan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada vahşi aslan görmek
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.
  • Bazı zaman açıkça bazen de dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahşi aslan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.