Rüyada vahiy

Tolgay Ü.(42) - Karabük sordu : "Hayırlı günler; rüyada vahiy açıklar mısınız? "

Rüyada vahiy, sevineceğine, kolay elde edilen mala, yetenek sahibi bir kişiye, varlıklı adama, taleplerin gerçekleşeceğine, getirili işler yapacağına, getirili girişimler içinde bulunacağına, yakın zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, hayırlı uğraşlar yapacağına, yeminin yerine getirileceğine, şana erişileceğine işarettir. Aynı zamanda huzuru kaybetmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, ticari sıkıntıya, korkuya gerçekleşmesine, üzülmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukla birlikte hak ettiği mutluluğa, umudunu yitirdikten sonra düşlediği rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği kazanca, uğraş vererek ümit ettiği mülke delalettir.

"Rüyada vahiy" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada vahiy
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak kişinin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahiy" yazısı izinsiz kopyalanamaz.