Rüyada vahiy inmesi

Fatin L.(26) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada vahiy inmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada vahiy inmesi, rahata, getirili işler yapacağına, temiz paraya, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, güvende hissetmeye, kazancın hayırlı olmasına, mülke gelecek artışa, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, tatlı dilli genç tanıdığa, mutlu olmaya, işte makama gelineceğine işarettir. Olumsuz yorum olarak kötü huylu akraba eliyle fenalık görmeye, huzurunun bozulacağına, sağlığın bozulacağına, kederden kurtulamamaya, can sıkıcı duruma gelmeye delalettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek umduğu zenginliğe, zamanla beklediği mutluluğa, zamanla elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, umudunu yitirdikten sonra gözlediği daha iyi kazanca delalet eder.

"Rüyada vahiy inmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri konusunda bilmedikleriniz

rüyada vahiy inmesi
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuçta rüya görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahiy inmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.