Rüyada vahiy indiğini görmek

Muhammet Ç.(30) - Kayseri sordu : "Merhaba. Yazdıklarınızı kısa bir süredir dikkatlice okuyorum. rüyada vahiy indiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vahiy indiğini görmek, kazancın kazançlı olmasına, sıcakkanlı genç adama, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, mutluluğa ermeye, getirili işlere, faydalı işler gerçekleştireceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, sağlıklı hayata, salih eşe, ilişkisinin iyi olacağına delalettir. Bunlarla birlikte kötü niyetli bir kimse eliyle fenalık görmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, kedere düşmeye, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, iş sebebiyle geçim zorluğuna yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte beklediği rahata, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek gözlediği galibiyete, meşakkatle birlikte gözlediği beceriye yorulur.

"Rüyada vahiy indiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada vahiy indiğini görmek
  • Tahminen bir insan ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bazı zaman açıkça bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahiy indiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.