Rüyada vahid

Dilay V.(40) - Nevşehir sordu : "rüyada vahid yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada vahid, hoşsohbet yaşlı adama, üne kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, birikmiş servete, huzurlu yaşayacağına, paranın hayırlı olacağına, mal varlığına gelecek fazlalığa, kısa zamanda öğrenilecek iyi değişimlere, huzurlu olmaya, toplum yaşamında feraha, istenilen bir mutluluğa delalet eder. Bir diğer yoruma göre de fena huylu bir insan tarafından zarar görmeye, rahatı kaybetmeye, düşmanlığını saklayan kimseye, parasal probleme, sevimsiz bir vaziyete gelmeye işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra kavuştuğu toplu mala, uğraşarak hak ettiği mutluluğa, meşakkatle birlikte elde ettiği toplu kazanca, cefa çektikten sonra kavuştuğu daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada vahid" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada vahid
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir bireyin yaşamının tahminen üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahid" yazısı izinsiz kopyalanamaz.