Rüyada vahdet görmek

Ayşe H.(25) - İtalya sordu : "rüyada vahdet görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada vahdet görmek, imrenilen bir mutluluğa, ferahlamaya, sorunlardan uzak kalacağına, merhametli eşe, mala gelecek artışa, gönül ilişkisinin iyi olacağına, emniyetli hissetmeye, büyük kuvvete ermeye, bol berekete, temiz zenginliğe, faydalı işler gerçekleştireceğine işarettir. Başka görüşlere göre de sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, fukaralığa, ticaret alanında sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı kazanca, zorluklara göğüs gererek hak ettiği güce, mağlubiyetten sonra kazandığı rahata, zorlukla birlikte kazandığı berekete işarettir.

"Rüyada vahdet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada vahdet görmek
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olacak tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vahdet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.