Rüyada vaha görmek

Cengiz L.(35) - Kocaeli sordu : "Açık ara rakipleri arasında en derin rüya internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada vaha görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada vaha görmek, yüksek mevkiye çıkılacağına, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, zenginliğe, ikili ilişkilerde feraha, yetenekli bir kişiye, hayırlı dosta, bereketli yarınlara, zahmetsiz kazanılan ziynete, planların hayata geçeceğine, faydalı uğraşlara gireceğine, güvenli yaşamaya işaret eder. Bunlarla birlikte korkulanın gerçekleşmesine, kötü bir durumla yüzleşileceğine, parasal probleme, maddi zorluğa, sırların meydana dökülmesine işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu rüya yardım alarak elde ettiği büyük güce, zahmetle birlikte beklediği rahata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği iyiliğe, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu şerefe delalettir.

"Rüyada vaha görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada vaha görmek
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaha görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.