Rüyada vagona binmek

Mustafa S.(40) - İstanbul sordu : "Selamlar, Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar burada bulunuyor fakat rüyada vagona binmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vagona binmek, sosyal yaşamda feraha, emniyetli yaşamaya, kazanılan ganimete, dingin bir hayatı olacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, dünyalığa gelecek fazlalığa, rızkın temiz olmasına, sıcakkanlı yaşlı insana, üne ermeye, memuriyette mertebeye geleceğine, kısa sürede alınacak mutlu edici habere yorulmaktadır. Nadiren de maddi kayba, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, rahatı kaybetmeye, sıkıntıya yaşantıya, sıhhatin kötüleşeceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle derler ki: Bu rüya zahmet çekerek umduğu mevkiye, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu onura, zahmet çekerek hak ettiği refaha, sıkıntı çekerek kazandığı saygınlığa delalet eder.

"Rüyada vagona binmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada vagona binmek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada vagona binmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.