Rüyada vaftiz töreni

İsa B.(22) - İstanbul sordu : "rüyada vaftiz töreni yorumlar mısınız? "

Rüyada vaftiz töreni, güvenli kalmaya, verdiği sözü tutacağına, cömert kimseye, aydınlık günlere, huzurlu kalacağına, iyi talihe, şöhrete sahip olunacağına, mutluluğa ermeye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, vefalı evlada, feraha kavuşmaya delalet eder. Olumsuz anlamda ticaret nedeniyle huzursuzluğa, sıkıntıya hayata, üzülmeye, can sıkıcı bir duruma düşmeye, iyi hali kaybetmeye işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla düşlediği paraya, zorlanarak kazandığı rahata, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği şerefe, cefa çektikten sonra ulaştığı varlığa işarettir.

"Rüyada vaftiz töreni" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada vaftiz töreni
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaftiz töreni" yazısı izinsiz kopyalanamaz.