Rüyada vaftiz töreni görmek

Güçlü P.(39) - Şanlıurfa sordu : "Selam, ruyadanegormek.comu birkaç gündür düzenli olarak takip ediyorum. rüyada vaftiz töreni görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada vaftiz töreni görmek, sağlığa, huzura, sevince kavuşulacağına, dingin bir hayatı olacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, yüksek makama gelineceğine, kazancın kazançlı olacağına, gelire gelecek bolluğa, duygusal külfeti olan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, sözüne sadık durulacağına, güzel talihe işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşantıya, dara düşmeye, hoşgörüsüz bir kişiye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, düşmanlığını gizleyen yabancıya delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda beklediği başarıya, zorlukla hasret duyduğu temiz kazanca, uğraşlarının sonunda kavuştuğu şöhrete , uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada vaftiz töreni görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada vaftiz töreni görmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Bilmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaftiz töreni görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.