Rüyada vaftiz suyu

Leyla M.(44) - Manisa sordu : "Merhaba; Açık ara rakipleri arasında en kapsamlı rüya tabiri sitesi sizinki. rüyada vaftiz suyu açıklar mısınız? "

Rüyada vaftiz suyu, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, maddiyata gelecek artışa, beklentilerin yerine geleceğine, iyi zamanlara, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, dostluklarında mutluluğa, vefalı arkadaşa, hayırlı uğraşlara gireceğine, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, parasal külfeti bulunan insandan uzaklaşmaya, kendisini sevenlerle sohbete yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da eğitimsiz bir yöneticiye, korkuya başına gelmesine, ticari sorunlara, sıkıntıya düşmeye, ticaret nedeniyle üzüntüye işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek beklediği toplu mala, ümitsizlikten sonra kazandığı temiz kazanca, uğraşarak kavuştuğu nimete, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı temiz kazanca delalet eder.

"Rüyada vaftiz suyu" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada vaftiz suyu
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaftiz suyu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.