Rüyada vaftiz olmak

Yasemin L.(48) - Nevşehir sordu : "Aradığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada vaftiz olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vaftiz olmak, alın teriyle kazanılan mala, anlayışlı yaşlı tanıdığa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayallerin gerçekleşeceğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına, hüner sahibi bir kişiye, ikili ilişkilerde başarıya, gelire gelecek bolluğa, mutluluk dolu geleceğe, güzel kısmete, düşkünlükten feraha çıkmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da iş sebebiyle üzüntüye, kedere düşmeye, kederden sıyrılamamaya, fakirliğe, üzülmeye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri dediler ki: Bu cefa çektikten sonra hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak hak ettiği ganimete, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu iyiliğe, uğraşarak hak edilen toplu mala delalet eder.

"Rüyada vaftiz olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada vaftiz olmak
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaftiz olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.