Rüyada vaftiz görmek

Arife H.(37) - Edirne sordu : "Aradığım nerdeyse bütün yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada vaftiz görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada vaftiz görmek, alın teriyle elde edilen nimete, ikili ilişkilerde feraha, yetenek sahibi bir kimseye, güzel talihe, üne erişmeye, gelirin verimli olacağına, aydınlık yarınlara, duygusal külfeti olan tanımadığı birinden kurtulmaya, düşkünlükten uzak durmaya, büyük makama ulaşacağına, mutlu olmaya delalet eder. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşama, mutsuzluktan kurtulamamaya, ferahının kaçacağına, korkulanın gerçekleşmesine, fenalığını gizleyen amire yorulur. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle derler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu toplu paraya, zahmet çekerek umduğu hayra, ümitsizlikten sonra elde ettiği mutluluğa, bir kişiden yardım isteyerek istediği zafere işaret eder.

"Rüyada vaftiz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili merak edilenler

rüyada vaftiz görmek
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle tabirden rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaftiz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.