Rüyada vaftiz etmek

Abdullah V.(35) - Azerbaycan sordu : "rüyada vaftiz etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vaftiz etmek, sağlıklı bir ömre, şana ulaşmaya, güvenli olmaya, varlıklı kimseye, özlemi duyulan bir mutluluğa, arzuların hayata geçeceğine, mutluluğa, yakında duyulacak hayırlı haber almaya, düşkünlükten sıyrılmaya, mutlu zamanlara, gelirin hayırlı olmasına delalet eder. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, huzurunun kaçacağına, zora düşmeye, fakirliğe, düşmanından emin olunacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler: Görülen rüya zahmetle birlikte hak ettiği rahata, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği berekete, zorlukların sonrasında elde ettiği beceriye, sıkıntıları aşarak kavuştuğu rahatlığa delalettir.

"Rüyada vaftiz etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada vaftiz etmek
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaftiz etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.