Rüyada vadiden uçmak

Didem L.(35) - Kocaeli sordu : "Selamın aleyküm, rüyada vadiden uçmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vadiden uçmak, aydınlık yarınlara, şöhrete sahip olmaya, sevince erişileceğine, maddi yükü olan bir kimseden yakasını kurtarmaya, cömert adama, önemli kuvvete ulaşmaya, merhametli evlada, emniyetli olmaya, feraha kavuşmaya, planların hayata geçeceğine, büyük mevkiye çıkacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak kötü niyetli bir tanıdık eliyle zarar görmeye, sırların açığa dökülmesine, değer düşmesine, can sıkıcı bir hale düşmeye, parasızlığa yorulur. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu zahmetle birlikte özlediği mala, sıkıntı sonrasında hak ettiği iyi bir geleceğe, cefa çektikten sonra hasret duyduğu berekete, uğraşlarının sonunda hak edilen saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada vadiden uçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda en sık sorulanlar

rüyada vadiden uçmak
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada vadiden uçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.