Rüyada vadide yürümek

Yasemin R.(23) - Mardin sordu : "Açık ara yazılmış en güzel rüya tabirleri internet sitesi sizinki. Dün gece rüya gördüm. rüyada vadide yürümek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada vadide yürümek, alın teriyle elde edilen mala, yeminine sadık olunacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, rahatlığa, şöhrete kavuşmaya, sıcakkanlı genç akrabaya, yetenek sahibi bir kişiye, kazancın temiz olmasına, mutluluğu bulmaya, salih çocuğa, iyi sağlığını muhafaza etmeye işarettir. Ayrıca düşmanlıktan emin olunacağına, rahatının bozulacağına, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, fenalığını göstermeyen akrabaya, sıkıntılı hayata yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek kazandığı mala, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği iyiliğe, meşakkatle istediği mülke, başarısızlıktan sonra hak edilen büyük güce işaret eder.

"Rüyada vadide yürümek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları konusunda en sık sorulanlar

rüyada vadide yürümek
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüya görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada vadide yürümek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.