Ruyada vadi gormek

Saffet E.(47) - İstanbul sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler burada yer buluyor ancak ruyada vadi gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada vadi gormek, problemlerden arınmış kalacağına, vefalı arkadaşa, fakirlikten iyi duruma geçmeye, emniyetli hissetmeye, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici değişimlere, sevdikleriyle iyi geçinmeye, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, gönül ilişkilerinde feraha, huzur bulmaya, ticari getirisi yüksek iş gerçekleştireceğine, becerili bir kişiye delalet eder. Bazen de düşmanlıktan emin olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, kaprisli bir tanıdığa, iş nedeniyle huzursuzluğa delalettir. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu kazanca, zorluklara göğüs gererek kazandığı varlığa, başarısızlıktan sonra elde ettiği şana, meşakkatle istediği az olan kazancının artacağına işarettir.

"Ruyada vadi gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri konusunda merak ettikleriniz

ruyada vadi gormek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama olarak gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Ruyada vadi gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.