Rüyada vaaz veren görmek

Önsel Ü.(33) - İstanbul sordu : "rüyada vaaz veren görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada vaaz veren görmek, düşkünlükten sıyrılmaya, hüner sahibi bir kimseye, mülke gelecek fazlalığa, büyük kuvvete, yağmura, bol şansa, aşk hayatının iyi gittiğine, vefakar evlada, kısa sürede duyulacak hayırlı havadise, alın teriyle elde edilen paraya, verilen sözün yerine getirileceğine delalettir. Başka görüşlere göre de yoksulluğa, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, düşmanından emin olmaya, saklanansırların meydana çıkacağına, can sıkıcı vaziyete düşmeye yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zahmetle umduğu itibara, meşakkatle birlikte umduğu beceriye, zahmet çekerek umduğu toplu mala, mağlubiyetten sonra kavuştuğu başarıya delalettir.

"Rüyada vaaz veren görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada vaaz veren görmek
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaaz veren görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.