Rüyada vaaz verdiğini görmek

Ilmay N.(35) - İstanbul sordu : "rüyada vaaz verdiğini görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada vaaz verdiğini görmek, sorunlardan uzak kalacağına, arzuların yerine geleceğine, alın teriyle kazanılan ganimete, üne sahip olmaya, aşk hayatında huzura, arkadaşlarıyla muhabbete, istenilen güce ulaşmaya, sağlıklı bir ömre, özlemi duyulan bir birlikteliğe, güzel uğraşlara gireceğine, vefakar eşe işarettir. Nadiren de sağlığın tehlike altında olduğuna, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, korkuya gerçekleşmesine işarettir. Kimi zaman da tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya hatalarının ardından umduğu refaha, sıkıntıya düşerek kazandığı refaha, zorlukla istediği paraya, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği toplu kazanca delalettir.

"Rüyada vaaz verdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada vaaz verdiğini görmek
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaaz verdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.