Rüyada vaat

Gülseven G.(39) - Bursa sordu : "hayırlı günler, rüyada vaat yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vaat, eli açık yöneticiye, yüksek talihe, merhametli dosta, memuriyette makama ulaşacağına, yakında duyulacak hayırlı habere, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, faydalı işlere, külfetsiz kazanılan mülke, rızkın hayırlı olacağına, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda fena niyetli bir kişi tarafından fenalık görmeye, merhametsiz bir akrabaya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, mutsuzluktan sıyrılamamaya, hoşnutsuz bir hale gelmeye işaret eder. Farklı düşünen ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte gözlediği şerefe, zahmet çekerek ulaştığı mülke, zorlukla ulaştığı toplu paraya, zahmetle birlikte hasret duyduğu az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada vaat" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada vaat
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vaat" yazısı izinsiz kopyalanamaz.