Rüyada v harfi görmek

Osman R.(39) - Mardin sordu : "Selam. rüyada v harfi görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada v harfi görmek, finansal külfeti olan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, mutlu olmaya, malın bereketli olmasına, taleplerin hayata geçeceğine, karlı girişim gerçekleştireceğine, düşkünlükten uzak durmaya, yetenek sahibi bir kimseye, yağmura, imrenilen güce ulaşmaya işarettir. Olumsuz yorum olarak ticari problemlere, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, kıymet kaybetmeye, zorluğa düşmeye işarettir. Kimi yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu onura, cefa çektikten sonra düşlediği huzura, mağlubiyetten sonra gözlediği büyük güce, uğraş vererek kavuştuğu mala işaret eder.

"Rüyada v harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada v harfi görmek
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada v harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.