Ruyada utu ü yapmak

Ferda H.(34) - İzmir sordu : "ruyada utu ü yapmak yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada utu ü yapmak, güzel kısmete, güvenli yaşamaya, zengin kadına, külfetsiz elde edilen paraya, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, parasal külfeti bulunan birinden uzak durulacağına, malın temiz olmasına, şana erişileceğine, devlette makama ulaşılacağına, hayırlı işler yapacağına, huzura ermeye yorulur. Bunlarla birlikte mutsuzluktan sıyrılamamaya, zararlı bir akrabaya, dara düşmeye, parasal sıkıntıya, korkulanın başına gelmesine işaret eder. Bazı çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu hatalarının ardından beklediği büyük güce, cefa çekerek ümit ettiği iyi bir geleceğe, umudunu kestikten sonra kavuştuğu temiz kazanca, zorlukların ardından özlediği şerefe yorulur.

"Ruyada utu ü yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile alakalı bilmeniz gerekenler

ruyada utu ü yapmak
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Ruyada utu ü yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.