Rüyada üç başlı köpek

Hatice E.(37) - Kastamonu sordu : "Web sitenizi uzun zamandır dikkatlice takip ediyorum. rüyada üç başlı köpek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada üç başlı köpek, sevince ermeye, isteklerin gerçekleşeceğine, problemlerden uzak yaşayacağına, hayali kurulan bir kazanca, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, ikili ilişkilerde başarıya, devlette makama ulaşılacağına, mülke gelecek berekete, kazancın bereketli olacağına, becerikli bir kişiye, yüksek ticari kazançlara yorulur. Nadiren de ticaret alanında sıkıntıya, yalancı yöneticiye, rahatının bozulacağına, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, huzuru kaybetmeye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda gözlediği toplu mala, umudunu kestikten sonra gözlediği feraha, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı iyiliğe, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu galibiyete delalet eder.

"Rüyada üç başlı köpek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada üç başlı köpek
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız illerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç başlı köpek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.