Rüyada üç başlı kartal görmek

Emine İ.(43) - Ankara sordu : "rüyada üç başlı kartal görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada üç başlı kartal görmek, dingin yaşayacağına, mutluluk dolu zamanlara, sağlıklı hayata, devlette mertebeye çıkılacağına, hayırlı işler yapacağına, samimi yaşlı kişiye, merhametli arkadaşa, şana kavuşulacağına, becerili bir insana, zorluk çekmeden kazanılan mülke, verdiği sözüne bağlı durulacağına işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da huzuru yitirmeye, maddi kayba, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, kedere düşmeye, zalim bir kimseye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra gözlediği mutluluğa, sıkıntıyla beklediği hayra, zorlukları aşarak kavuştuğu kazanca, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği mutluluğa işaret eder.

"Rüyada üç başlı kartal görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada üç başlı kartal görmek
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka yorumdan rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç başlı kartal görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.